Skogsmaraton results

 

PL.


Nr.
Fornavn Etternavn Klubb Klasse Sluttid













Maraton kvinner (5 runder)



1
1164
Kristin Husby
K50-54 03:41:23
2
6
Edna Leikvoll BFG Fana K50-54 03:56:16
3
392
Lise Lithun GTI K50-54 04:31:16
4
683
Kristine Thorsen
K50-54 04:34:46
5
345
Turid Landsvik BFG Fana K55-59 04:35:24
6
1461
Titina Bakken
K40-44 05:00:54
7
894
Lise Lotte Andersen
K23-34 06:05:10
8
1467
Pia- Camilla Tømmernes Bergen CK og BTC K35-39 06:14:47




Britt-Elin Birkeland K55-59 07:38:20













Maraton menn (5 runder)



1
29
Andrew Tillery SK Vidar/England M45-49 03:11:49
2
1304
Matthew Lynas GBR M45-49 03:12:19
3
771
Øyvind Lohmann
M40-44 03:21:37
4
507
Øystein Dybdahl Øystese IL M50-54 03:51:57
5
1308
Terje Lyngstad Jølster IL M45-49 03:53:46
6
258
Per Gunnar Alfheim BFG Fana M50-54 03:54:21
7
222
Morten Vestvik IL Fenring M45-49 03:55:38
8
39
Arne Otterstad Åsane M35-39 03:58:21
9
298
Ståle Danielsen IL Fenring M35-39 03:59:02
10
106
Frode Storvik Bergen Triathlon Club M45-49 04:01:58
11
253
Ove Fotland BPI M55-59 04:04:07
12
348
Victor Larsen Stahl Heiser M65-69 04:04:51
13
459
Trond Larsen
M50-54 04:12:08
14
244
Ole Andreas Aarsland V.I.L. M55-59 04:12:31
15
1494
Roy Dyrkolbotn
M40-44 04:13:29
16
150
Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL M55-59 04:14:01
17
1187
Trond Pedersen Follesø Mannskor M45-49 04:14:12
18
69
Bjørn Haukeland Kondis M45-49 04:14:15
19
109
Geir Jensen Kondis M45-49 04:14:15
20
71
Bjørn Skarveland Kondis M60-64 04:17:36
21
520
Per Verner Aase Ceragon BIL M55-59 04:25:40
22
47
Arvid Tangerås Strandebarm IL M55-59 04:27:29
23
180
Kjell Kandal Hansen Aker Kværner Bil M55-59 04:28:39
24
286
Sigurd Lima Gjesdal IL M55-59 04:31:16
25
1459
Kay Morten Hjelle Kaupanger Idrettslag M20-22 04:34:24
26
256
Per Audun Heskestad FIL AKS M55-59 04:37:17
27
305
Svein Rasmussen IL Fenring M55-59 04:39:04
28
130
Harald Krøvel Kondis M60-64 04:47:03
29
310
Sverre Solhaug IL Fri M45-49 04:49:32
30
1484
Stian Solberg
M35-39 04:55:40
31
1300
Lars Johan Ulveseth
M35-39 05:00:54
32
167
Jarle Hammer Fearnsport M65-69 05:09:01
33
1526
Jan Fjelmvvedi
M45-49 05:41:01
34
726
John Grieg
M50-54 06:04:46
35
580
Øystein Andersen BVKK M55-59 06:28:05
36
129
Hans-Jacob Berntsen Gular M70-74 07:38:20













Stafett 5×1 runde



1
10000
Ultralandslaget mv.
02:31:33
2
10001
BFG Fana mv 02:37:45
3
10002
Fam. Sandø 03:13:57
4
10003
Team Alvøen BIL
03:54:30













Menn 4 runder



1
1472
Jarle Aadland
M40-44 02:44:15
2
1364
Hugo Bjørdal
M45-49 03:07:26
3
1504
Mads Telle
M18-19 03:08:31
4
799
Lars Angell Trygg Forsikring Bil M45-49 03:40:19
5
248
Ove Hansen Bergen CK M50-54 03:43:34













Kvinner 3 runder



1
1301
Janne Elin Vatnaland
K20-22 02:05:13
2
1330
Ingunn Mjelde
K40-44 02:13:12
3
1499
Marianne Tol
K35-39 02:13:27
4
911
Marianne Søvik
K50-54 02:25:10
5
812
Irene Kjønnerød Kondis K23-34 02:26:18
6
1185
Liv Marit Haraldsrud
K35-39 02:29:29
7
1520
Inga Haaland
K23-34 02:31:47
8
1523
Marit Farstad
K45-49 02:34:49
9
1517
Eirin Aasen HSI K45-49 02:38:00
10
1130
Yolandi Maree South African K23-34 02:40:46
11
1086
Johanna Haaland Hordane BIL K40-44 02:43:45
12
1327
Anette Bianca Kristiansen Fenring IL K40-44 03:22:05













Menn 3 runder



1
1103
Leif Nordland HSI M45-49 01:55:08
2
660
Dag Oskar Leirvåg Haugesund IL M55-59 01:55:30
3
224
Maarten Boting Åsane CK M40-44 01:56:06
4
88
Egil Sørli
M40-44 01:59:37
5
1518
Stein Magnus Aukland HSI M45-49 02:02:06
6
740
Jørn Vidar Veland Kondis M35-39 02:03:12
7
596
Christen Skjerven Bergen Triathlon Club M40-44 02:04:59
8
468
Esben Rohit Hellebø
M23-34 02:05:46
9
641
Ole Gunnar Nordhus Fana IL M20-22 02:07:45
10
99
Espen Konglevoll BUB Bergen M45-49 02:11:26
11
1505
Glenn Smith
M20-22 02:14:39
12
967
Ragnvald Kanebog Framo Engineering M50-54 02:16:12
13
1489
Reidar Kvåle
M45-49 02:22:52
14
966
Rolf Gjeldsvik Fana IL M55-59 02:23:29
15
274
Roald Gulbrandsøy Hordaveg BIL M60-64 02:24:22
16
160
Jan Arve Klungtveit Statoil BIL M50-54 02:39:57
17
1129
Charl Maree South African M23-34 02:40:47
18
1220
Gunnar Nordhus AKS 77 M60-64 02:43:04
19
1254
Espen Lone
M23-34 02:43:58
20
249
Ove Landro
M40-44 02:47:00
21
277
Rolf Widerøe
M50-54 02:49:46
22
89
Egil Trosvik Statoil BIL M60-64 03:07:40
23
1524
Raymond Charlsen
M23-34 03:21:33










Kvinner 2 runder
1
1496
Lovise Leikvoll Nymark IL K20-22 01:23:08
2
213
Marit Iden Åsane CK K45-49 01:26:55
3
1474
Gro Hege Saltnes Urdal
K35-39 01:32:03
4
1511
Vigdis Houmb
K45-49 01:32:13
5
1506
Therese Berge
K35-39 01:33:10
6
326
Tone Raaen Team Thommessen K35-39 01:33:15
7
1405
Anne Indresand
K40-44 01:34:48
8
1483
Kjersti Hevrøy Kjersti Hevrøy
K35-39 01:35:03
9
1480
Anja Flølo Ellila
K35-39 01:37:01
10
1513
Camilla Grindheim
K23-34 01:37:36
11
1515
Esther Bliksås
K55-59 01:39:07
12
1430
Sølvi Tellnes
K35-39 01:39:14
13
1482
Sølvi Hovden Eidheim
K35-39 01:39:59
14
1478
Linda Øy
K20-22 01:40:17
15
1460
Kathleen Meling
K35-39 01:43:22
16
1470
Monica Elin Mohr Gjesdahl
K40-44 01:53:02
17
1481
Karianne Hovden Igelkjøn
K23-34 01:56:45
18
1512
Merethe Mæland
K35-39 01:56:49
19
1488
Solveig Paule
K40-44 01:59:48
20
1447
Marit Heitkøtter Lien
K23-34 02:05:21













Menn 2 runder



1
10000
Jarle Risa
M23-34 00:59:05
2
1455
Stamatis Romas RomasProTraining M35-39 01:13:20
3
1503
Knut Høivik
M40-44 01:17:32
4
1422
Kenneth Loven
M23-34 01:20:17
5
1476
Arne Christian Guldahl
M50-54 01:23:48
6
1491
Per Sindre Thoresen Aaland Tjuvtreningskameratane M23-34 01:24:29
7
518
Helge Haugsdal Bergen CK M40-44 01:25:28
8
682
Geir Lindberg Kondis M40-44 01:25:45
9
1464
Paal Nævdal Paal Nævdal
M40-44 01:29:12
10
108
Geir Iden Åsane CK M50-54 01:30:01
11
1083
Magnar Uthaug
M55-59 01:31:58
12
1473
Morten Urdal
M35-39 01:32:04
13
1477
Ørjan Hinna
M40-44 01:32:56
14
458
Øystein Wendelbo
M50-54 01:36:31
15
327
Tor Hjelmeland Bergen Brannvesen M60-64 01:37:06
16
811
Henrich Berle
M18-19 01:38:21
17


NN NN

01:39:48
18
1468
Vebjørn Lyngstad Førde IL M16-17 01:42:48
19
1257
Pål Berg Halvorsen
M35-39 01:49:42













Kvinner 1 runde



1
1490
Nora Thorbjørnsen Hinna
K16-17 00:46:24
2
1502
Eldbjørg Njøs
K23-34 00:49:02
3
501
Annette Brenner Kondis K23-34 00:50:15
4
1454
Mai-Liss Derriman RomasProTraining K35-39 00:53:11
5
1525
Gerd Søreide
K55-59 00:54:27
6
1458
Maite Benedicte Johannessen
K35-39 01:01:14













Menn 1 runde



1
177
Kjell Raa
M45-49 00:31:22
2
175
Jørgen Pettersen
M40-44 00:37:50
3
1497
Olav Hausberg
M40-44 00:38:07
4
1507
Raymond Eide
M23-34 00:40:09
5
1510
Christian Løvaas
M23-34 00:41:18
6
1201
Petter Arlehed M23-34 00:41:45
7
1522
Steingrim Ringel Statoil M65-69 00:43:49
8
1495
Tommy Hildeskor team tamaris M23-34 00:45:15
9
1508
Alf Abelsen
M45-49 00:48:22
10
1509
Torstein Larsen
M35-39 00:50:05
11
1521
Jan Jakobsen
M16-17 00:54:25
12
1516
Trond Ove Hjelmervik
M34-39 00:54:37